i've tried to stop thinking, but it doesn't work.

16. april 2012 at 21:21 | miii. |  diary
znáte takovej ten pocit, když vám na někom záleží, hrozně moc a když se pohádáte a vy už prostě nevíte co dělat? hádáte se pořád dokola o jednu a tu samou věc? a jo, sice se usmíříte, ale pořád to mezi váma zůstane, a za dva měsíce to zase vyplave na povrch? a zase se pohádáte? už mě to prostě sere. nemůžu se dívat na to, jak se hádám se svojí nejlepší kámoškou. už mě nebaví všechny ty kecy. to že žárlí na to, že se bavím s někým jiným. to, že když jsme sami, tak je to prostě ono, a když je tu ještě někdo třetí, tak to všechno jde doprdele. už prostě nechci. nechci se tím trápit. už mě nebaví kvůli tomu brečet. snažila jsem se na to nemyslet, ale nejde to. nejvíc mě dostane, když mi řekne, že vlastně neví, jestli má nejlepší kamarádku, ale že mě má ráda a blablabla. už to prostě nemůžu poslouchat. už ne. jenže já jí miluju! ona je moje druhá půlka. kvůli tomu tu brečím, pořád dokola. už mě z toho bolí oči, já jsem z toho vyčerpaná. jednoduše už nemůžu. achjoo. chci to zpátky, ty naše nekonečný skajpy, to naše drbání všech a všeho. to, jak nás nikdo jinej nezajímal. to, jak jsme si žily pro sebe a kvůli sobě. jak jsme šly po chodbě ve škole a začaly tam tančit a bylo nám jedno, kdo na nás kouká. to jak jsme se pořád fotily. to jak jsme u nás vařily koláče, nebo prostě to, že jsme si zapálily svíčky a udělaly si "intimšóó", a brečely tam. prostě to chci zpátky! chci tebe.

achjo, nějak se mi to všechno hroutí. přeju si říct, že mám ty nejlepší kamarády, který bych si mohla přát, ale nemám. potřebuju nejlepšího kamaráda, kterýho už taky nemám. potřebuju svoji nejlepší kamarádku. aspoň, že ty mami, tu pro mě vždycky jseš! miluju svojí mámu vždycky budu. mám tu nejlepší mamku na světě. můžu jí říct všechno. ona pořád poslouchá, když se s někým pohádám, ona ví o mně všechno. nechtěla bych nemít takovejhle vztah s mámou.

dneska jsem se rozepsala, děkuju všem, kteří to dočetli až dokonce. miii
 


Comments

1 cathy. | Web | 19. april 2012 at 20:50 | React

dělám vyjímky :) a u tebe jí moc ráda udělám, máš skvělý blog :)

2 Nikki & Ivka ♥ | Web | 19. april 2012 at 21:29 | React

Ahoj. Tak presne toto čo píšeš, akoby si mi písala z duše z toho čo som ja zažila minulé leto. Je to úplne to isté. s najlepšou kamarátkou sme sa hádali, revali sme po sebe, doma som plakala, potom sme sa uzmierili, ale to len tak povrchne a o mesiac sa zase všetko opäť obnovilo. Boli to asi moje najhoršie časy s kamarátkou a teraz našťastie máme úplne super obdobie, ale toto bolo fakt hrozné. Úplne všetko čo si napísala, akoby som tom písala ja vtedy. Neviem ako ti mám pomôcť, lebo ani ja sama neviem ako sme to vyriešili mi, no viem že sme sa spolu nerozprávali, proste sme sa ignorovali, jedna pre druhú sme neexistovali. A tak sme to už nevydržali a s plačom sme sa k sebe vrátili a všetko sme si povedali. Verím, že keď ste najlepšie kamarátky, nerozdelíte sa. A podľa toho čo píšeš ste. Možno že len potrebujete trochu pauzu, alebo niečo také. U nás to tak bolo, tak to tak bude aj u vás. Držím ti veľmi palce! :)

3 miii | Web | 20. april 2012 at 18:22 | React

[1]: dobře, zapíšu si tě, děkuji za pochvalu :)

[2]: díky, všechno je to zase lepší, ale bojím se, že se to zase posere. achjoo, nesnáším tyhle ty problémy.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.