May 2012

summer look.

31. may 2012 at 21:39 | miii. |  polyvore
psali jsme test z dějepisu a dostala jsem čtyřku. o to ani nejde, spíš jde o to, že jsem si to vymakala na dvojku čistou a teď dostanu čtyřku, mám průměr dva a půl a budu se muset nechat vyzkoušet. a to zkoušení nedám. takže se mi to všechnmo usilí posralo. takže asi někomu čornu referát (:D). nečornu, vyměníme si ho! ten můj se tenhle rok nestihne. takže tak. jinak jak jsme vám psala o tý biologii, ten tahák, tak mám dvojku. eeej, jsem borec! (:D). to je asi všechno. v mém velmi přeplněném životě se toho moc neděje. už musím jít, hotel paradise volá :D napíšu pak :* jinak promiňtě, že jsem nepsala, nevím prostě co psát (?). tak jsem udělala na rychlo polyvore.


- vzali byste si to na sebe?
- proč ano/ne?
- co mám udělat příště?

visits (21.5. 2012 - 27.5. 2012)

28. may 2012 at 18:47 | miii. |  visits
monday: 14
tuesday: 25
wednesday: 32
thursday: 18
friday: 15
saturday: 33
sunday: 32
_________________________

169

děkuju moc všem :*

sailor style.

26. may 2012 at 12:58 | miii. |  polyvore
tenhle článek si vyžádala cler. tak ho tady máš. vlastně s ním vůbec nejsem spokojená. já si námořnický styl představuju tak trochu jinak! tohle je prostě tričko s proužkama a košile, a mušličky. nevim no. snad to aspoň trochu splnilo tvá očekávání.


- příjde vám tohle jako námořnický styl?
- vzali byste si to na sebe?
- pokud ne, proč?
- co byste chtěli příště?

"bossik?" - "áno?" - "nič, len že ťa milujem!"

21. may 2012 at 19:11 | miii. |  diary
helou, promiňte, že jsem nic nepřidala. musela jsem se učit a měla jsem toho celkem hodně, tak teda píšu těď. v pondělí jsme byli se třídou v muzeu, na nějaký nudný výstavě. vynálezy a vynálezci, komu to cpou? o boože. bylo fakt na dvě věci. no když to skončilo, šly jsme s holkama do káefcéčka. povídaly jsme si úplně o všem. pak jsme sešly náměstí až dolu k new yorkeru, h&m, zare apod. já hrozně dlouho hledám černý wayfarerky a našla jsem je! mám je! konečně, juchuu. našla jsem je v tom new yorkeru. když jsme pak šly do toho h&mka tak jsme tam vzaly nejdivnější věci, boty, klobouky a všechno a oblíkly jsme se vyšli z těch kabinek a dělaly si z toho nehoráznou prdel. fotily jsme se a všechno a znáte to, takovýto zpátky do pátý třídy, ehehe. kámoška měla svázyný obě boty s asi 15cm podpatkem gumičkou. ona couvala a najednou jsme jenom slyšely "bum". a pak jsme se otočila a viděla jsem jí jak leží na zemi, jak hodila úplnou držku a teď jsme všechny jako "dobrý? jseš v pohodě?". a byla to fakt sranda. porom jsem od čtyř měla trénink tak jsem bežela domu a pak šla na ten trénink. bylo to fakt dobrý. večer jsem si psala s foreverykem a zase výbuchy smíchu.

*le vysvětlení
víte jak jsem měla ten arogantní článek? no, tak kámoška si z toho dělala srandu. a začala říkat, že ona je forever alone a ja jsem big boss. no a moj mali foreveryk mě hrozně obdivuje, jsem totiž dobrá :D tak tady máte pár foreverykovich hlášek, asi se nezasmějete, ale já vždycky když to čtu dostanu výbuch!


*le funny bunny obrázek

hláška no.1
le foreveryk: "Je milión krajších, múdrejších, sebavedomejších forever alonelov,
ale tak ako ťa milujem ja, ťa nemiluje ani jeden!"

hláška no.2
le já, řekla jsem něco hroozně chytrýho
le já: "som debil"
le foreveryk: "mňa neojebeš, ty si boss"

neon is back this summer!

18. may 2012 at 18:41 | miii. |  polyvore
neonové barvy. miluju! mám bohužel jenom zelené neonové plavky, ale chci toho víc. jsou to prostě nádherné barvy :3 potřebuju si koupit pár neonových laků na nehty na léto. léto - lakovací mánie. teda aspoň pro mě. celé dva měsíce mám nalakované nehty! takže si musím nějaký ten neonový koupit :3 jinak, tím vším jsem se nechala inspirovat a udělala jsem tenhle polyvore. ještě nikdy jsem žádný takový neudělala, tak doufám, že se vám líbí.


- máte něco neonového ve svém šatníku?/chete si něco pořídit?
- líbí se vám neonové barvy?
- jak se vám líbí můj polyvore? / na jaké téma byste si přáli příště?

i don't feel like a boss, because i'm the boss!

15. may 2012 at 19:47 | miii. |  diary

je dobrý si věřit, a i když se ti něco povede umět se pochválit. a to jsem prostě já. nikdo není dokonalý, až na mě. záábila jsem :D proč to všechno? no, já našla ten gif, a pak mě napadlo, že o tom napíšu článek. tákžeták. ve škole nic moc novýho, jenom jsem dostala dvě jedničky z ájiny, ježiš, já jsem tak dobrá. jo, psali jsme před asi týdnem test z příroďáku no, a dala jsem si na zem tahák. a ona prošla okolo mý lavice, koukla na zem. (v tu chvíli jsem byla v takovým stresu!) vzala ze země ten tahám, přečetla si ho, otočila ho textem dolů a vrátila na zem. já jsem myslela, že umřu. proč já? proč zrovna můj tahák? proč? grr, takže se celkem bojím co dostanu. vždyť já jsem nejlepší, musím dostat nejlepší známku. a to je asi všechno, nemám už moc o čem psát. takže asi co můžete čekat příště? nejlepší články ever! asi nějaký polyvore nebo něco, tak se mějte. pusu miii :* prostě nejlepší adminka kámo


já mám
╭━╮╮╭╮╭╭━╮╭━╮
╰━╮┃┃┃┃┣━┫┃┏┓
╰━╯╰╯╰╯┻ ..┻╰━╯
___________________________________________________________

ehm, tento článek, je namyšlení, arogantní. neberte to špatně, psala jsem to ze srandy!

one skirt / two different outfits

13. may 2012 at 11:26 | miii. |  polyvore
!udělala jsem vyhodnocení kontroly affilates, tak se koukněte!

poslední dobou mě chytlo dělaní polyvoru, předtím jsem neměla nápady a teď to nějak jde samo. doufám, že vám to nevadí, že už je to další polyvore. já si prostě nemůžu pomoct. když už to mám hotový, tak proč to nezveřejnit? snad vás to už nezačalo nudit. hehe, našla jsem si nejdřív ten outfit napravo, a pak mě napdalo přidat i ten druhej. je to jakože elegance/sportovní. tak doufám že se vám to líbí.


- který byste si vybrali vy?
- máte radši sportovní módu, nebo eleganci? napiště do komentářů.miii :**

assessment of controle no.1

12. may 2012 at 21:14 | miii. |  controls etc.
musím říct, že jsem vlastně s kontrolou vcelku spokojená, mám nových affs, pár už nemám. to je asi všechno co bych k tomu mohla říct. tady je vyhodnocení kontroly.
________________________________________________________________


ty jseš super, baví mě číst tvůj blog, obíháš, zapsala si se, takže no problem!

máš super články, hezkej styl, komentuješ zapsala si se, takže nemám důvod mazat.

tak my se přece milujeme :D nemůžu si tě vymazat

spring time!

9. may 2012 at 13:14 | miii. |  polyvore
!novinka týdne! začala jsem přednastavovat!
když bylo tak krásně, tak jsem si pro vás připravila outfit. no, i když se teďka to počasí podělalo, a pořád jenom prší, a hřmí. tyvole, dívala jsem se na televizní noviny a tam ukazovali reportáž o tom, jak nějakýho kluka uhodil blesk, a prostě nevím. hrozně se toho začínám bát. obzvlášť my bydlíme v šestým patře, prostě mě to straší! normálně se bouřek nebojím, nebojím se ani teď, ale spíš se bojím, co když mě taky uhodí blesk. když jsem to říkala mamce, tak mi na to řekla, že on byl jeden z miliónu a já na to hmm, jenže to já můžu být taky, kdokoliv z nás. dost o blescích! zpátky k tomu článku. doufám, že se vám bude líbit stejně jako mě, protože tohle je přesně můj styl, ulítávám na takovým něco jako retru ale i tomu, co je moderní teď! takovej svůj prostě.

- co je váš styl? máte vyloženě svůj styl, nebo jen jedenkonkrétní (emo, barbie, retro..)?
- líbí se vám tento styl? jaké další outfity byste chtěli vidět? napiště do komentářů.


miii :***

visits (30.4. 2012 - 6.5. 2012)

8. may 2012 at 13:11 | miii. |  visits
monday: 13
tuesday: 9
wednesday: 13
thursday: 13
friday: 14
saturday: 23
sunday: 33
_________________________

118

na začátky je to super, děkuju vám moc všem, kteří navštěvujete můj blog. je to fakt radost, vidět ty pokroky v návštěvnosti!