June 2012

controle no.2

29. june 2012 at 10:53 | miii. |  controls etc.
potřebuju si nechat projít hlavou, koho z affs si nechám. budu brát v potaz i to, jestli obíháte atd. nedivte se, jestli se stane, že jste se zapsali, ale už nebudeme affs. omlouvám se za krátký termín, ale příjde mi normální, protože všichni přijdou po vysvědčení a budou chtít napsat článek a blablabla tak že si myslím, že byste svoje affs oběhnout měli. pokud chcete někdo spřátelit, zapisujte se sem, ne pod tento článek. pokud už nemáš zájem o to, být v mých affs, napiš mi to pod článek. jo a kdyžtak ještě prosím důvod :)

myslím si, že byste si zasloužili vědět, že přemýšlím o zrušení blogu, nebo přestěhování se jinam nebo nějak tak. nebo si dám možná od blogování pauzu. fakt ještě nevím. možná i kvůli tomu dělám kontrolu. jestli se vás zapíše hodně, asi ho nechám. nechci nic slibovat, nemám to rozmyšlené.

- jméno
- přezdívku
- stránku svého blogu
- souhlasíš s podmínkami? (zde)

____________________________________________________________________
kontrola potrvá do pondělí do 20.00h, vyhodnocení cca 20.30h

before i die.

27. june 2012 at 15:34 | miii. |  pictures

americano, and sport dayyy.

25. june 2012 at 17:30 | miii. |  diary

poslední dobou fakt nemám čas na nic jinýho, než deníček. sooorry. takže co je novýho? (přijíždějí) přilétají k nám známí z ameriky na pět dní. podle mých propočtů a průpočtů se máme sejít na zastávce metra za zhruba dvě a půl hodiny. pohoda. čekám ještě na mamku, než se vrátí z práce. celkem se na ně těším. přijede jedna z máminých lepších kamarádek bez svého muže (jsou rozvedení, stejně jako naši. žiju jenom s mamkou. zmiňovala jsem se o tom?), a s dětma dvojčatama. teď to zní jako kdyby to byli malý děti, ale je jim šestnáct. kluk a holka. my jsme se kamarádili, dokud ještě bydleli v česku, než se odtěhovali. ale, ale, ale. mamka mi těď volala s tím, že pro ně přijede nakonec. díky moc mami. teď budu jak největší kráva sedět doma, a čekat na ně. a pak bude ten trapnej moment jenom na mě. víte co myslim? jako promiň, ale já neviděla asi šest/sedum let a teď na ně trady sama doma budu čekat? shit. miluju takovýhle překvapení. faakt, obecně 'miluju' překvapení! bezva. takže se mám fáájn. dneska jsem nebyla ve škole, protože jsme byla u doktora. a já se doktorů bojím, takže u mě je to stres celý týden před, a po vyšetření. ale přežila jsem. hallelujah. v sobotu jsem omdlela, zase. taky jsme byli u doktora. asi si říkáte v sobotu u doktora? ale jo, oni nás tam poslali a blablabla. nechápu. zítra je sportovní den. protože nejsem moc sportovně založená, tak se neúčastním v žasný disciplíně. budu ta nejlepší fanynka pod sluncem! michalínooo, spokojená? ty nedočkavko? haha. jo a plánuju někdy v blízké budoucnosti udělat další kontrolu darlings, tak se připravte! mějte s fajn.

keep calm and drink coffee!

21. june 2012 at 20:51 | miii. |  diary

už jsem vám říkala, jak miluju kafe? já myslím, že jo, ale stejně to zopakuju. miluju kafe. ten kdo vymyslel kafe je můj bůh! fakt nevím, co bych dělala, kdyby neexistovalo kafe. vždycky když máme náročenj týden, a samý testy atd. tak si vždycky jedno, nebo dvě dám. ale pak nemůžu po těch dvou usnout. né že bych byla závislák, ale prostě mi to chutná. hodně moc mých kámošů a kamarádek kafe nepije, nechápu. já prostě nevím, mě to hrozně dodá energii. neříkeeej, je v něm kofein, a ten tě má nabudit. tyjo. dneska jsem fakt nějaká chytrá! bravo miii, tleskám si sama sobě. zítra hrajeme ve škole divadlo, a máme až od devíti. paráda. jo, to divadlo, tak hraju karla havlíčka borovského a hrajeme české nebe. "juchu". ale vlastně je to super, máme každej z češtiny zadarmo jedničku. hallelujah. btw, dívate se na fotbal? česko-portugalsko? já jo. snad vyhrajem, ale moc tomu nevěřím no. portugalsko má fakt silný hráče, ale může se stát zázrak. a hele víte co? ten cristiano ronaldo je táák sexy. takovej ňůňík. ty recenze připravuju, jen nějak nemám čas. tak nevím kdy to sem dám. ale vždycky když čas najdu, tak se snažím něco napsat. trak s eprosím nezlobte.

celkem top, až na pár maličkostí!

16. june 2012 at 21:29 | miii. |  diary
heeej, miláčkové. promiňte, že jsem vám nepsala články a ani moc dobře neobíhala. no, snažila jsme se. ale psali jsme ještě hodně testů a šlo mi a známky a blablabla. každopádně jsem tady.


včera jsem měli poslední trénink, ale nebyl nic moc. měla jsem jít pak přespat ke kámošce. převlíkaly jsme se v šatně a já zjistila, že nemám peněženku. tak jsem tam celou tašku párkrát prohledala, ale nenašla jsem jí. jely jsme k nám, abych viděla jestli nezůstala doma. nebyla tam. já tam neměla hodně peněž v tý peněžence, ale opencard, kartičku do knihovny, kartičku na obědy a asi dvěstěpade. mě by asi i potěšilo, kdyby mi čorli ty peníze a ne ty kartičky. já je potřebuju že jo. doma jsem si vzala nový peníze a šly jsme k nim. autobus nám jel v sedum. jeli jsme metrem a pořád jsme vypočítavaly, kdy tam budem. přestupovali jsme a všechno a pořád jsme běhaly. oni to ti autobusácí bněkteří dělají tak, že v sedum přijedou a lidi začnou nastupovat, a někteří tak, že přijedou o pár minut dřív, a vyrazí v přesně. my jsme tam byly v o dvě minuty později a ten autobus tam neby. takže jsme čekaly asi půl hodiny než přijede ten další. daly jsme si tam zmrzku a celkem rychle to uteklo. včera bylo vedro, tak jsem měla kraťasy a tím busem je to asi třičtvrtě hodiny, no a já to mám "v kapse" (if you know what i mean, dostala jsem to, né poprvý samozdřejmě). když jsem se zvedla ze žídle, úplně jsem citíla, že něco není v pořádku. šly jsme takovou ulicí a já jsem si všimla, že jsem protekla přes džínový šortky. do píčii. přišly jsme kl ním a ona to řekla její mamce a ona mi ty kraťasy vyprala. pustilo to asi až na čtvrtý vyprání. grrr. dneska jsme u nich grilovali. mňam! cuketky, rajčátka, špízíky, miluju. pak sjme se fotily na zahradě, hrály badminton a ták. jo a šly jsme na madagascar 3. bylo to ták top! propašovaly jsme tam happy meal z mekáče a máme jako hračku tučňáky. ehehe. nádhernej film! zítra jdu zase do kina s tess :* na men in black 3. miluju ten film. hrozně se těším! chtěli byste, abych vám udělala recenzi na ty filmy? napiště mi to dokomentářu :)

one of the best days in my life!

7. june 2012 at 20:02 | miii. |  diary
středa <333 úplně normální den, jako každej jinej. škola nic omc, trošku jsem pokašlala test z němčiny, ale jinak pohoda. na odpoledne jsem byla domluvnená s kámoškou, že po ájině půjdem nakupovat. přisrala se k nám moje spolužačka, ale nevadí. tak jsme šly, zkoušely si různý oblečení. btw, našla jsem nádherný plavky v h&m. musím je mít! fakt jo! jsou tak neskutečně top! takovej ten aztéckej vzor. čárky, tečky, trojúhelníčky, obdélníčky atd. musím si je koupit! btw. víte, že jsem závislá na takový kravině, hotelu paradise, ne? psala jsem vám to už, myslim. tak mám fotku s nelou. mám fotku s nelou z hotelu paradise. nemůžu tomu uvěřit. to bylo úplně super. šla jsem v tom nákupáku s tou kámoškou, ale už bez tý co se k nám přisrala a najednou kolem mě prošla. já se zastavila a říkám "to je nela, to je nela z hotelu paradise. musím s ní mít fotku. dělej, poběž. musím jí stihnout". tak jsem za ní běžela, zaťukala jí na rameno a povídám "hele, nejseš ty náhodou ta nela, z hotelu paradise?"-"jo, to jsem"-"a můžu se s tebou vyfotit? hrozně ti fandim.."-"jo jasně". musím vám říct, že je mnohem hezčí než v tý televizi. bůbec nepůsobí arogantně, je milá. tak jsem se s ní vyfotila, pozdravila jí, poděkovala a šla pryč. nezeptala jsem se jí, kdo vyhraje, stejně by mi to neřekla. nesmí! asi pět minut potom jsem se klepala. byla jsem mimo. sedly jsme si s kám,oškou do mekáče a to bylo všechno. jsem nehorázně ráda, že s ní mám tu fotku. když jsme přišla domu, tak jsem nemohla uvěřit, že jsem byla tak odvážná. envím no. ale když n ad tím přemýšlím, jsem borec :D
dnešek <333 nic moc se nestalo. dostala jsem 1- z fyziky. přišla jsem domů dělala herbář, učila se kdytky na poznávačku. držet mi palce. jde mi o tu známku. jo a dneska jsem měla jít ven s kámoškou, kterou jsem neviděla sedum let. ty blááho. ale nešla jsem, protože nepřijela. přijede až přes víkend tak se těším. xox

coffee, biology, and buckingham <3

5. june 2012 at 16:32 | miii. |  diary

já a přirodopis. láska na první pohled. fakt, nekecám. né, on by vlastně nebyl tak hroznej, kdybychom něměli tu učitelku, kterou máme. s někým jíným by to mohlo být fajn. a hádejte co? budeme jí mít i na chemii. tak to asi nedám. přároďáky jsou vždycky hodiny spánku. nidko ty její kecy neposlouchá. ona vlastně nic neříká. jenom čte z učebnice. taky si to umím přečíst. nejsem blbá. každopádně musíme se naučit na poznávačku z 82kytek. tyvole. k čemu mi to bude? bioložka fakt být nechci. né, nechci! tak proboha proč? takže tady mám seznam těch kytek a přidávám si k ním obrázky. protože, jak jsem psala o tom testu s tím tahákem tak mám těďka průměr 2,4. a jestli dostanu z tý poznávačky trojku, tak jsem pořád v suchu, protože děláme herbář. a z toho prej všichni dostanou jedničku, jestli to odevzdaj v čas a hezký atd. takže jsem si nějak vypočítala, že aby mi vycházela dvojka na vysvědčení, musím dostat max. trojku. takže to snad dám. jinak, piju si tu kafíčkoo a to mě přivedlo k tomu, že si musím koupit větší termosku. já mám totiž jenom jednu, takovou pidi midi. a to je fakt na dvě věci když si pro to kafe musíte pořád chodit. to hnedka vypiju. grrrr. need new thermos bottle! takže ták. jo a tu celeste si pusťte, je to fakt dokonalá písnička. já jí v tý superstár fandila. no nevadí. zase po dlouhý době deníček.


do you know what is sad? when you have a lot of good friends, but you still feel alone.

3. june 2012 at 22:11 | miii. |  opinion
╭∩╮(︶︿︶)╭∩╮


mám hodně kamarádek a kamarádů, ale každý z nich má nejlepší. a já to nejsem. já pro nikoho nejsem ta nejlepší. dokážete si vůbec představit jak hrozně blbej pocit to je? každej člověk má nějakou/nějakýho nejlepíšho kamaráda. já taky, ale pro an. nejsem jediná. potom jsem jich měla ještě hodně, například s. ta mě hned vyměnila, a. ta taky, d. ta mě vyměnila za kluka (?). tu d. jsem poslala tak nehorázně moc doprdele, a nemluvila jsem s ní asi dva roky. odstranila jsem si jí z přátel na facebooku a všem, a pak si mě přidala. a začala se omlouvat. já jsem jenom koukala, začala se omlouvat po dvou rocích. ignooor! jsem ale ráda, že mám super kámošky (tess :*, ani, k., m., má.,b.,), ale i kámoše (r.,e.,m.). to mi vlastně připomnělo, že nemám nejlepšího kamaráda. a to mě sere hodně. kluci jsou v některých ohledech mnohem lepší než holky. s holkama můžu kecat o holčičích věcech, můžu s nima drbat, chodit nakupovat a tak. ale kámoš, já nevím je to jiný. kluci mají na všechno jinej pohled. někdy líp poradí. všechno tak nedramatizujou jako my holky. když brečíš, tak ti řeknou vtip a snaží se abys na to zapoměla. mrzí mě, že jsem o svého nejlepšího kámoše přišla. né, nezemřel, nebojte se. předtím než se časem zjistilo, že mě miluje, tak jsme spolu pořád chodili ven. věděli jsme každý svoje tajemství, všechno. když se něco stalo, řekla jsem to jemu, když se stalo něco jemu, on to řekl mě jako první. ve škole jsme chodili pořád spolu. když mi to řekl, nějak jsem si uvědomila, že ho taky miluju. tak jsme spolu začali "chodit". proč v uvozovkách? bylo to totiž takový dětský chození. byli jsme malí. a hrozně mě to mrzí. pak jsme se rozešli a všechno skončilo. pořád jsme se spolu bavili, ale bylo to takový, jiný. pořád jsme spolu flirtovali, ale jen ze srandy. pak jsme šla na gympl, a už se nevídáme. pořád hledám v každém klukovi, kterého potkám, svého nového nejlepšího kamaráda. zatím marně.

a co jinak? jak se máte? těšítě se na prázdniny? máte už opravený známky? já vlastně celkem jo. skoro všechny takže je to pohoda. btw, co říkáte na můj novej design? líbí? kterej byl lepší? já jsem s ním spokojená :3